Fluke Networks

Netværk - test og måling

Viser 1 - 20 af 77 produkter
Sammenlign valgte 0/8
Vis som:
Pris
(Viste pris er ekskl. moms)
Beskrivelse
Produktdata
  • kr 18.982,92(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Netværkskabeltester, Kabeltester, CableIQ™ sæt
  • UdstyrstypeKabeltester
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypeAA
  • Batteritid20 t
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 8.559,98(Pr. Kit)
Fluke Networks Netværkskabeltester, Kabeltester, Koaksial, RJ11, RJ45, MICROSCANNER 2-SÆT
  • UdstyrstypeKabeltester
  • Konnektor typeKoaksial, RJ11, RJ45
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypeAA
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 5.163,29(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Netværkskabeltester, Kabeltester, Koaksial, RJ11, RJ45, MICROSCANNER 2
  • UdstyrstypeKabeltester
  • Konnektor typeKoaksial, RJ11, RJ45
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypeAA
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 3.356,54(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester VISIFAULT Visuel fejlfinder, Single mode og multimode 650nm
  • KabeltypeSingle mode og multimode
  • UdstyrstypeVisuel fejlfinder
  • Konnektor typeEnkel port
  • Bølgelængder650nm
  • Drift prøveafstand3 km, 4 km
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 13.755,39(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Netværkskabeltester, Kabeltester, Koaksial, CableIQ
  • UdstyrstypeKabeltester
  • Konnektor typeKoaksial,
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypeAA
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 1.413,28(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Netværkskabeltester, Kabeltester, RJ11, RJ45, MICROMAPPER
  • UdstyrstypeKabeltester
  • Konnektor typeRJ11, RJ45
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypeAAA
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 1.766,60(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks IntelliTone LAN testudstyr for Kabelgennemgang
  • UdstyrstypeKabeltester
  • ToneJa
  • StrømforsyningBatteri
  • BatteritypePP3
  • Batteritid20 t
Se lignende produkter i Netværkstestere
  • kr 18.982,92(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester SimpliFiber Pro Optisk lyskilde, Single mode 1310nm
  • KabeltypeSingle mode
  • UdstyrstypeOptisk lyskilde
  • Konnektor typeFast SC
  • Bølgelængder1310nm
  • Opløsning0,01 dB
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 650,43(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Tilbehør til LAN-testudstyr Kabeladapter til CableIQ™ højttaler for CableIQ-kvalifikationstester
  • TilbehørstypeHøjttalerledning adapter
  • Til brug sammen medCableIQ-kvalifikationstester
  • Modelnr. pKabeladapter til CableIQ™ højttaler
Se lignende produkter i Netværk - test og måling - tilbehør
  • kr 15.240,94(Leveres Pr. stk.)
  • kr 27.173,52(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester FTK2000 Fiberoptisk testsæt, Single mode 1310 nm, 1550 nm
  • KabeltypeSingle mode
  • UdstyrstypeFiberoptisk testsæt
  • Bølgelængder1310 nm, 1550 nm
  • Opløsning0,01 dB
  • InterfacetypeUSB
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 20.613,01(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester FI-525 Fiberinspektionsskop, Single mode og multimode
  • KabeltypeSingle mode og multimode
  • UdstyrstypeFiberinspektionsskop
  • Konnektor typeFC-port, LC-port, LC-stik, SC, ST
  • Forstørrelse200
  • BatteritypeNiMH
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 1.365,10(Leveres Pr. stk.)
  • kr 66.295,68(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester FTK1475 Fiberinspektionsskop, Single mode og multimode
  • KabeltypeSingle mode og multimode
  • UdstyrstypeFiberinspektionsskop
  • Konnektor typeFC-port, LC-port, LC-stik, SC, ST
  • Forstørrelse200
  • BatteritypeNiMH
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 18.822,32(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester FI-500 Fiberinspektionsskop, Single mode og multimode
  • KabeltypeSingle mode og multimode
  • UdstyrstypeFiberinspektionsskop
  • Konnektor typeFC-port, LC-port, LC-stik, SC, ST
  • Forstørrelse200
  • BatteritypeNiMH
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 538,01(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks Tilbehør til LAN-testudstyr CableIQ™ RJ45/11 modulær adapter for CableIQ-kvalifikationstester
  • TilbehørstypeRJ45/11 modulær adapter
  • Til brug sammen medCableIQ-kvalifikationstester
  • Modelnr. pCableIQ™ RJ45/11 modulær adapter
Se lignende produkter i Netværk - test og måling - tilbehør
  • kr 10.591,57(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester SimpliFiber Pro Optisk effektmåler 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • UdstyrstypeOptisk effektmåler
  • Konnektor typeFast SC
  • Bølgelængder850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • Opløsning0,01 dB
  • InterfacetypeUSB
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 18.115,68(Leveres Pr. stk.)
Fluke Networks, Fibertester FiberMaster Fiberoptisk testsæt, Multimode 850 nm, 1300 nm
  • KabeltypeMultimode
  • UdstyrstypeFiberoptisk testsæt
  • Bølgelængder850 nm, 1300 nm
  • Opløsning0,01 dB
  • InterfacetypeUSB
Se lignende produkter i Fibertestere
  • kr 2.617,78(Leveres Pr. stk.)
  • kr 2.633,84(Leveres Pr. stk.)
Sidst søgte
Ofte stillede spørgsmål
Har du brug for hjælp?
Kontakt vores kundeservice på:
3816 9900