Ethernet-mediekonvertere

Filtre

Viser 1 - 20 af 57 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Fiberdriftstilstand Netværkshastighed Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 816-4635
BrandRS PRO
kr 1.657,14
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8144
Producentens varenummerED-538
BrandBrainboxes
kr 2.274,10
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8110
Producentens varenummerED-588
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8116
Producentens varenummerES-571
BrandBrainboxes
kr 3.564,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 893-6834
Producentens varenummer1504460000
kr 2.742,57
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 104-6162
Producentens varenummerI-7520A
kr 1.146,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8129
Producentens varenummerED-516
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8122
Producentens varenummerED-527
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8113
Producentens varenummerES-551
BrandBrainboxes
kr 3.111,79
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 104-6161
Producentens varenummerI-7520
kr 857,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 179-7998
Producentens varenummerMCMGBSCSM10
kr 1.798,00
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Single-mode 10km 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 138-5598
Producentens varenummerET91000SC2
kr 1.672,97
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 2000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 186-3927
Producentens varenummerET91000LCOAM
kr 2.435,82
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 1000Mbit/s Multi-mode 550m 1250Mbit/s LC, RJ45
RS-varenummer 179-7975
Producentens varenummer110VDSLEXTGB
kr 4.280,79
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100Mbit/s Single-mode - - RJ45
RS-varenummer 179-7999
Producentens varenummerMCMGBSCMM055
kr 1.129,58
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 104-6163
Producentens varenummerI-7510
kr 1.009,48
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
Nyhed
RS-varenummer 221-7268
Producentens varenummerIMC1GSFP30W
BrandStartech
kr 2.610,00
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- 10/100/1000 Mbps Multi-mode - - RJ45, SFP
Nyhed
RS-varenummer 220-8483
Producentens varenummerSLX-3EG-1SFP
BrandRed Lion
kr 4.656,24
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100 Mbps, 1000 Mbps - 80km - RJ45
RS-varenummer 186-3928
Producentens varenummerMCM110ST2GB
kr 806,29
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex - Multi-mode 2km 10/100Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 789-8135
Producentens varenummerED-004
BrandBrainboxes
kr 1.435,60
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -