Ethernet-mediekonvertere

Filtre

Viser 1 - 20 af 50 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Fiberdriftstilstand Netværkshastighed Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 816-4635
BrandRS PRO
kr 1.657,14
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8144
Producentens varenummerED-538
BrandBrainboxes
kr 2.274,10
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8110
Producentens varenummerED-588
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8116
Producentens varenummerES-571
BrandBrainboxes
kr 3.564,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 104-6162
Producentens varenummerI-7520A
kr 1.146,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8129
Producentens varenummerED-516
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 893-6834
Producentens varenummer1504460000
kr 2.742,57
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8122
Producentens varenummerED-527
BrandBrainboxes
kr 2.159,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8113
Producentens varenummerES-551
BrandBrainboxes
kr 3.111,79
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 104-6161
Producentens varenummerI-7520
kr 857,36
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 179-7999
Producentens varenummerMCMGBSCMM055
BrandStartech
kr 1.158,00
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 104-6163
Producentens varenummerI-7510
kr 1.009,48
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 179-8000
Producentens varenummerMCM1110SFP
BrandStartech
kr 869,76
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Single-mode 550m 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 192-9615
Producentens varenummerET91000SFP2C
BrandStartech
kr 1.353,96
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - RJ45, SFP
Nyhed
RS-varenummer 220-8474
Producentens varenummer1002MC-SX
BrandRed Lion
kr 3.841,92
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100 Mbps, 1000 Mbps Multi-mode 550m - RJ45
RS-varenummer 192-9616
Producentens varenummerEOC1110K
BrandStartech
kr 3.837,43
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- 10/100/1000Mbit/s - 2.4km 64 Mbit/s, 112 Mbit/s RJ45
RS-varenummer 124-3339
Producentens varenummer2702397
kr 1.833,73
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8132
Producentens varenummerED-038
BrandBrainboxes
kr 1.320,69
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 138-5574
Producentens varenummerET90110ST2
BrandStartech
kr 858,17
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100Mbit/s Multi-mode 2km 2000Mbit/s RJ45, ST
RS-varenummer 138-5547
Producentens varenummerET91000LC2
BrandStartech
kr 2.111,49
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 2000Mbit/s LC, RJ45