Ethernet-mediekonvertere

Filtre

Viser 21 - 40 af 46 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Fiberdriftstilstand Netværkshastighed Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 138-5598
Producentens varenummerET91000SC2
BrandStartech
kr 1.689,92
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 2000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 186-3926
Producentens varenummerET10GSFP
BrandStartech
kr 15.534,62
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks - - 9.6km 20000Mbit/s RJ45, SFP
RS-varenummer 196-3879
Producentens varenummerET91000SM402
BrandStartech
kr 5.163,52
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- 1000Mbit/s Single-mode 40km - RJ45, SC
RS-varenummer 186-3928
Producentens varenummerMCM110ST2GB
BrandStartech
kr 624,21
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex - Multi-mode 2km 10/100Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 124-3341
Producentens varenummer2702442
kr 8.168,44
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8135
Producentens varenummerED-004
BrandBrainboxes
kr 1.435,60
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 179-7998
Producentens varenummerMCMGBSCSM10
BrandStartech
kr 1.843,50
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Single-mode 10km 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 186-3930
Producentens varenummerET91000SFP2
BrandStartech
kr 1.458,15
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex - Multi-mode - 1250Mbit/s RJ45, SFP
RS-varenummer 138-5575
Producentens varenummerMCM1110MMLC
BrandStartech
kr 1.296,86
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Multi-mode 550m 1000Mbit/s LC, RJ45
RS-varenummer 192-9618
Producentens varenummerUPOESPLT1G
BrandStartech
kr 1.914,80
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s - 100m 2Gbit/s RJ45
RS-varenummer 196-3877
Producentens varenummerETCHS2U
BrandStartech
kr 8.167,63
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - 2000Mbit/s Ethernet
RS-varenummer 192-9616
Producentens varenummerEOC1110K
BrandStartech
kr 3.837,43
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- 10/100/1000Mbit/s - 2.4km 64 Mbit/s, 112 Mbit/s RJ45
RS-varenummer 138-5597
Producentens varenummerET90110SM302
BrandStartech
kr 1.858,01
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex 10/100Mbit/s Single-mode 30km 2000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 186-3924
Producentens varenummerPOEINJ1GW
BrandStartech
kr 970,92
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks - - 100m 2000Mbit/s RJ45
RS-varenummer 789-8141
Producentens varenummerED-204
BrandBrainboxes
kr 1.711,27
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 186-3927
Producentens varenummerET91000LCOAM
BrandStartech
kr 2.497,25
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 1000Mbit/s Multi-mode 550m 1250Mbit/s LC, RJ45
RS-varenummer 179-8000
Producentens varenummerMCM1110SFP
BrandStartech
kr 869,76
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Fuld dupleks 10/100/1000Mbit/s Single-mode 550m 1000Mbit/s RJ45, SC
RS-varenummer 124-3340
Producentens varenummer2702439
kr 6.834,81
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 789-8132
Producentens varenummerED-038
BrandBrainboxes
kr 1.320,69
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - -
RS-varenummer 186-3929
Producentens varenummerMCM110SC2GB
BrandStartech
kr 624,21
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Halv duplex/Fuld duplex - Multi-mode 2km 10/100Mbit/s RJ45, SC