Fiber SFP transceiver-moduler

Filtre

Viser 1 - 20 af 153 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Kompatible mærker Netværkshastighed Fiberdriftstilstand Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 186-4001
Producentens varenummerMASFP10GBSR
BrandStartech
kr 4.029,74
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 10000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 300m 10Gbit/s LC
RS-varenummer 197-5225
Producentens varenummerSFP-10G-BX-U-60-ST
BrandStartech
kr 3.167,08
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - - Single-mode 39911.73m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4002
Producentens varenummerQSFP4X10GAO3
BrandStartech
kr 6.770,44
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 197-5226
Producentens varenummerEG3D0000086-ST
BrandStartech
kr 357,99
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - Multi-mode 550m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4003
Producentens varenummerQSFP4SFP10C5
BrandStartech
kr 4.812,74
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 197-5227
Producentens varenummerEG3C0000086-ST
BrandStartech
kr 370,93
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - Multi-mode 550m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4004
Producentens varenummerSFP10GBTST
BrandStartech
kr 5.149,53
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s Fuld dupleks Kobber 30m 10Gbit/s RJ45
RS-varenummer 186-3966
Producentens varenummerSFP1000ZXST
BrandStartech
kr 961,84
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 80km 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 197-5228
Producentens varenummerEW3A0000710-ST
BrandStartech
kr 562,40
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - Multi-mode 300m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4005
Producentens varenummerJD094BST
BrandStartech
kr 5.522,66
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 10km 10Gbit/s LC
RS-varenummer 197-5245
Producentens varenummerSFP1GELHST
BrandStartech
kr 1.671,97
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - - Single-mode 80000m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3960
Producentens varenummerSFP1GELXST
BrandStartech
kr 782,79
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper 1000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 10km 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 138-5552
Producentens varenummerSFP10GSRST
BrandStartech
kr 4.004,05
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - Fuld dupleks Multi-mode 300m 1110Mbit/s LC
Nyhed
RS-varenummer 218-4459
Producentens varenummerDEM-211
BrandD-Link
kr 1.273,68
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - Halv duplex/Fuld duplex Multi-mode 2000m 100Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3967
Producentens varenummerSFP1000BXDST
BrandStartech
kr 961,84
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 10km 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 197-5229
Producentens varenummerEW3P0000557-ST
BrandStartech
kr 582,55
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - Multi-mode 300m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3972
Producentens varenummerJG081CST
BrandStartech
kr 657,30
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-4006
Producentens varenummerQSFPH40GACU5
BrandStartech
kr 6.023,78
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 197-5246
Producentens varenummerSFPGE10KT3R5
BrandStartech
kr 1.407,73
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Single-mode 10000m 1000Mbit/s LC
RS-varenummer 197-5233
Producentens varenummerJ9153D-ST
BrandStartech
kr 5.190,77
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 39911.73m 10000Mbit/s LC