Fiber SFP transceiver-moduler

Filtre

Viser 1 - 20 af 148 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Kompatible mærker Netværkshastighed Fiberdriftstilstand Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 197-5235
Producentens varenummerJ9151D-ST
BrandStartech
kr 1.104,03
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 9977.93m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3948
Producentens varenummerJD118BST
BrandStartech
kr 425,53
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-3949
Producentens varenummerJD089BST
BrandStartech
kr 473,98
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10/100/1000Mbit/s Fuld dupleks - 100m 1000Mbit/s RJ45
RS-varenummer 197-5237
Producentens varenummerJ9151E-ST
BrandStartech
kr 1.143,70
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 10000m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3950
Producentens varenummerSFP1000TXST
BrandStartech
kr 492,98
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Kobber 100m 1000Mbit/s RJ45
RS-varenummer 138-5600
Producentens varenummerSFPG1320C
BrandStartech
kr 1.166,25
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - Halv duplex/Fuld duplex Single-mode 20km 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 197-5238
Producentens varenummerSFPP10GELRST
BrandStartech
kr 2.638,81
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Single-mode 10000m 1000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3951
Producentens varenummerSFP100BLXST
BrandStartech
kr 624,31
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 100Mbit/s Halv duplex/Fuld duplex Single-mode 10km 155Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3970
Producentens varenummerEXSFP10GEDA3
BrandStartech
kr 1.075,22
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 193-0196
Producentens varenummerJ4859C10PKST
BrandStartech
kr 6.269,85
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 1000Mbit/s Fuld dupleks - 10km - SFP
RS-varenummer 138-5601
Producentens varenummerSFPGESST
BrandStartech
kr 683,72
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - Halv duplex/Fuld duplex Multi-mode 550m 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5590
Producentens varenummer453154B21ST
BrandStartech
kr 683,30
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - - 100m 1000Mbit/s RJ45
RS-varenummer 197-5239
Producentens varenummerSFPGE40KT5R3
BrandStartech
kr 2.112,85
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Single-mode 40000m 1000Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5594
Producentens varenummerJ4859CST
BrandStartech
kr 661,90
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - Fuld dupleks Multi-mode 550m 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 197-5243
Producentens varenummerRX10KMSFPST
BrandStartech
kr 748,44
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks - 10000m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3952
Producentens varenummerMASFP1GBSXST
BrandStartech
kr 648,95
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-4018
Producentens varenummerQSFP40GLR4S
BrandStartech
kr 18.123,74
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 10km 40Gbit/s LC
RS-varenummer 186-4002
Producentens varenummerQSFP4X10GAO3
BrandStartech
kr 6.770,44
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 186-3971
Producentens varenummerSFP10GPC5M
BrandStartech
kr 1.065,30
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 196-3859
Producentens varenummerQSFP4X10AO15
BrandStartech
kr 17.866,08
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - - - - - SFP