Fiber SFP transceiver-moduler

Filtre

Viser 41 - 60 af 153 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Kompatible mærker Netværkshastighed Fiberdriftstilstand Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 197-5250
Producentens varenummerCTPSFP1GESXS
BrandStartech
kr 509,89
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Multi-mode 550m 1000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3995
Producentens varenummerGLCEXSMDST
BrandStartech
kr 2.215,58
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 1000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 40km 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 197-5240
Producentens varenummerSFPP10GESRST
BrandStartech
kr 1.759,24
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Multi-mode 300m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5561
Producentens varenummerSFPC1110
BrandStartech
kr 537,03
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - - - 100m 1250Mbit/s RJ45
RS-varenummer 186-2765
Producentens varenummerSFPH10GBCU25
BrandStartech
kr 665,86
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 196-3859
Producentens varenummerQSFP4X10AO15
BrandStartech
kr 17.866,08
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - - - - - SFP
RS-varenummer 186-3970
Producentens varenummerEXSFP10GEDA3
BrandStartech
kr 1.075,22
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 197-5231
Producentens varenummerJ9151A-ST
BrandStartech
kr 1.143,70
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 9977.93m 10000Mbit/s LC
Nyhed
RS-varenummer 218-4461
Producentens varenummerDEM-311GT
BrandD-Link
kr 651,46
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - Fuld dupleks Multi-mode 550m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3974
Producentens varenummerEXSFP10GEDA5
BrandStartech
kr 1.252,70
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 197-5237
Producentens varenummerJ9151E-ST
BrandStartech
kr 1.143,70
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 10000m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4009
Producentens varenummerQSFP40GAO7M
BrandStartech
kr 6.201,26
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 193-0201
Producentens varenummerEXSFP10GESRS
BrandStartech
kr 2.903,99
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Multi-mode 300m - SFP
RS-varenummer 186-3989
Producentens varenummerQSFP4SFPPC1M
BrandStartech
kr 1.868,66
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 197-5248
Producentens varenummerSFP1GSXEMCST
BrandStartech
kr 492,98
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - Fuld dupleks Multi-mode 550m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 197-5235
Producentens varenummerJ9151D-ST
BrandStartech
kr 1.104,03
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 9977.93m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3932
Producentens varenummerSFP1000SXST
BrandStartech
kr 382,21
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-4012
Producentens varenummerQSFP40GAO15M
BrandStartech
kr 7.715,06
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 193-0206
Producentens varenummerGLCLHSM10PST
BrandStartech
kr 6.666,57
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 1000Mbit/s Fuld dupleks - 10km - SFP
RS-varenummer 186-3943
Producentens varenummerSFP1000LXST
BrandStartech
kr 622,33
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Single-mode 10km 1.25Gbit/s LC