Fiber SFP transceiver-moduler

Filtre

Viser 61 - 80 af 153 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Kompatible mærker Netværkshastighed Fiberdriftstilstand Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 186-3934
Producentens varenummerSFP100BFXST
BrandStartech
kr 505,82
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 100Mbit/s Halv duplex/Fuld duplex Multi-mode 2km 155Mbit/s LC
RS-varenummer 186-4015
Producentens varenummerQSFPH40GAC10
BrandStartech
kr 8.550,26
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 186-3963
Producentens varenummerGLCSXMMRGDST
BrandStartech
kr 680,48
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-3957
Producentens varenummerSFP10GPC2M
BrandStartech
kr 699,69
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-3992
Producentens varenummerSFPH10GACU10
BrandStartech
kr 2.181,86
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-3986
Producentens varenummerQSFPH40GCU3M
BrandStartech
kr 1.732,94
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 186-3940
Producentens varenummerSFP10GPC05M
BrandStartech
kr 584,54
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 179-8003
Producentens varenummerJ9150AST
BrandStartech
kr 3.833,14
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - Fuld dupleks Multi-mode 300m - LC
RS-varenummer 186-3983
Producentens varenummerQFXQSFPDAC1M
BrandStartech
kr 1.545,02
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 186-3979
Producentens varenummerSFP10GAC7M
BrandStartech
kr 1.471,94
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 197-5251
Producentens varenummerSFP100MFXEMS
BrandStartech
kr 704,80
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - Fuld dupleks Single-mode 2000m 100Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3945
Producentens varenummerSFP10GPC1M
BrandStartech
kr 599,46
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-3996
Producentens varenummerQSFP4SFPPC3M
BrandStartech
kr 2.463,11
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 40000Mbit/s - Kobber - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 197-5241
Producentens varenummerRX550MSFPST
BrandStartech
kr 617,53
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Juniper - Fuld dupleks Single-mode 550m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5591
Producentens varenummerGLCLHSMDST
BrandStartech
kr 775,10
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - Fuld dupleks Multi-mode 10km 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5562
Producentens varenummerSFPGLCLHSMST
BrandStartech
kr 834,05
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - Halv duplex/Fuld duplex Multi-mode 10km 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3936
Producentens varenummerJ9281BST
BrandStartech
kr 490,90
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-2766
Producentens varenummerSFPH10GBACU7
BrandStartech
kr 1.365,34
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-4017
Producentens varenummer813874B21ST
BrandStartech
kr 9.207,98
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10000Mbit/s - Kobber 30m 10Gbit/s RJ45
RS-varenummer 196-3860
Producentens varenummerQSFPH40GACU7
BrandStartech
kr 7.242,85
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco - - - - - SFP