Fiber SFP transceiver-moduler

Filtre

Viser 141 - 153 af 153 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Kompatible mærker Netværkshastighed Fiberdriftstilstand Fibertype Maksimal overførselsafstand Maksimal dataoverførselshastighed Tilslutningsport
RS-varenummer 186-4015
Producentens varenummerQSFPH40GAC10
BrandStartech
kr 8.550,26
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 197-5237
Producentens varenummerJ9151E-ST
BrandStartech
kr 1.143,70
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - Single-mode 10000m 10000Mbit/s LC
RS-varenummer 138-5595
Producentens varenummerJ8177CST
BrandStartech
kr 509,89
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - - - 100m 1000Mbit/s RJ45
RS-varenummer 186-3948
Producentens varenummerJD118BST
BrandStartech
kr 425,53
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-2762
Producentens varenummerSFPH10GBC05M
BrandStartech
kr 455,60
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-3932
Producentens varenummerSFP1000SXST
BrandStartech
kr 382,21
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC
RS-varenummer 186-4014
Producentens varenummerQSFP4X10GAO5
BrandStartech
kr 7.934,30
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
Cisco 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s -
RS-varenummer 138-5594
Producentens varenummerJ4859CST
BrandStartech
kr 661,90
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP - Fuld dupleks Multi-mode 550m 1250Mbit/s LC
RS-varenummer 186-3946
Producentens varenummerJ9283BST
BrandStartech
kr 613,35
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-4012
Producentens varenummerQSFP40GAO15M
BrandStartech
kr 7.715,06
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 40000Mbit/s - - - 40Gbit/s QSFP
RS-varenummer 123-6852
Producentens varenummerSFPE-010-1000-NE-32
BrandSamtec
kr 431,61
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- - - - - - -
RS-varenummer 186-3945
Producentens varenummerSFP10GPC1M
BrandStartech
kr 599,46
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
MSA 10000Mbit/s - - - 10Gbit/s SFP
RS-varenummer 186-3944
Producentens varenummer3CSFP91ST
BrandStartech
kr 613,45
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
HP 1000Mbit/s Fuld dupleks Multi-mode 550m 1.25Gbit/s LC