Fiberoptiske kabler med stik

RS Components tilbyder et bredt udvalg af fiberoptiske kabler med stik artikler samt andre elektronikkomponenter og tilbehør indenfor branchen. Med vores konkurrencedygtige priser, industri-godkendte produkter og det høje niveau af kundeservice som vi har bygget vores omdømme på, er det intet under at vi er verdenskendte for at være en af de bedste, når det kommer til levering af fiberoptiske kabler med stik, dropkabel og fiberoptisk kabel produkter. Udover vores fiberoptiske kabler med stik produktsortiment, har vi et supplerende udvalg af andre nyttige og essentielle produkter i vores el, automation og kabler sortiment, inklusiv tilbehør og artikler i belysning og el-materiel. Alle disse lever selvfølgelig op til vores høje standarder for hurtig og effektiv levering. Hvis du skulle have brug for nogen form for hjælp med din ordre, kan vi tilbyde online ekspertrådgivning fra erfarne teknikere.

...
Read more Se mindre

Filtre

Viser 1 - 3 af 3 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Længde Udbredelsesform Lederdiameter Kappefarve Konnektor B Konnektor A Termineret/utermineret
RS-varenummer 738-9842
Producentens varenummer2061313-1
kr 129,48
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
1m Multi-mode 62.5/125µm Grå SC LC Termineret
RS-varenummer 738-9937
Producentens varenummer2061308-3
kr 175,91
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
3m Single-mode 9/125µm Gul LC LC Termineret
RS-varenummer 738-9984
Producentens varenummer2061308-5
kr 237,85
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
5m Single-mode 9/125µm Gul LC LC Termineret