Lysledere - stik

Over 70 år i branchen er ensbetydende med at RS Components har en enestående erfaring i at forsyne virksomheder med essentielle artikler inden for lysledere - stik og elektronikkomponenter. Vi yder support til teknikere i hele verden gennem distribution af lysledere - stik samt netstik, IEC stik og tilbehør produkter til kunder i over 160 lande verden over. Vores kunder ved at de kan stole på vores produkters kvalitet og vores fantastiske kundeservice hvad de end køber transistor-fatninger eller MMJ stik. Hvad enten du køber lysledere - stik produkter i store partier eller en enkelt artikel kan du gøre brug af vores dag-til-dag leveringsservice på tusindvis af artikler. Hvis du har brug for at bestille lysledere - stik eller andre netstik, IEC stik og tilbehør produkter i et større parti (bestillinger på mere end 10.000kr) kan du kontakte os og høre mere om vores fleksible priser. Alle vores kunder kan forvente teknisk support fra vore tekniske eksperter angående stik, klemmer og terminaler. Du har ro i sjælen, når du ved at dine produkter kommer fra en producent som er kvalitetsbevidst. Udover lysledere - stik, kan du yderligere bestille produkter fra vores elektronikkomponenter, strømforsyning og konnektor sortiment. RS Components udvalg af elektronikkomponenter, strømforsyning og konnektor produkter inkluderer stik, klemmer og terminaler, som alle kan leveres hurtigt og effektivt. Hvis du har brug for information eller hjælp til dine produkter, står vores tekniske team klar til at hjælpe dig. RS Components følger de allerhøjeste standarder for B2B virksomheder, hvilket betyder at hvad enten du leder efter lysledere - stik produkter fra Avago Technologies eller måske Telegartner kan vi garantere dig at det er af højeste kvalitet, og tilbyde dig alle de tekniske specifikationer og al den support du har brug for, for at få størst mulig gavn af dit produkt.

...
Read more Se mindre

Filtre

Viser 1 - 20 af 157 produkter
Resultater pr. side
Beskrivelse Pris Serie Stik type Stikpolermiddel Singlemode/Multimode Simpleks/dupleks Fiberstørrelse Indskudstab Bufferdiameter Kappediameter Lysledertype Farve Sættets type Driftstemperatur maks. Driftstemperatur min.
RS-varenummer 841-5056
BrandRS PRO
kr 5,147
(Leveres i pakke af 10)
Enheder
HFBR-453xZ POF - - Simpleks - - - 2.22mm - Sort - +85°C -40°C
RS-varenummer 121-4208
BrandRS PRO
kr 132,50
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
LC LC PC Singlemode Simpleks 9/125µm ≤ 0.4dB 900µm - - Blå - - -
RS-varenummer 805-1677
BrandRS PRO
kr 18,89
(Leveres i pakke af 5)
Enheder
OTJ-8 Jack - - - - - - - Toslink Sort - +70°C -20°C
RS-varenummer 121-4207
BrandRS PRO
kr 132,50
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
LC LC PC Singlemode Simpleks 9/125µm ≤ 0.4dB 2 mm - - Blå - - -
RS-varenummer 805-1680
BrandRS PRO
kr 15,028
(Leveres i pakke af 5)
Enheder
OTJ-5 Jack - - - - - - - Toslink Sort - +70°C -20°C
RS-varenummer 156-279
BrandRS PRO
kr 37,58
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- LC PC Multimode Simpleks - 0.3dB 900µm - - Beige, Hvid - +70°C -25°C
RS-varenummer 536-8058
BrandRS PRO
kr 62,07
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- SC - Singlemode Dupleks - 0.4dB 2 mm, 3 mm, 900 μm - - Blå, brun, grøn - +70°C -25°C
RS-varenummer 456-425
BrandRS PRO
kr 103,35
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- SMA - - - 200µm 2dB - - - - - - -
RS-varenummer 456-419
BrandRS PRO
kr 95,56
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- SMA - - - 200µm 2dB - - - - - - -
RS-varenummer 916-0233
BrandRS PRO
kr 91,54
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
FT LC - Singlemode Dupleks - - - - - Sort - - -
RS-varenummer 536-8109
BrandRS PRO
kr 22,40
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- ST UPC Singlemode Simpleks - 0.4dB 2 mm, 3 mm, 900 μm - - Sølv, Gul - +70°C -25°C
RS-varenummer 805-1683
BrandRS PRO
kr 33,10
(Leveres i pakke af 5)
Enheder
ORJ-6 Jack - - - - - - - Toslink Sort - +70°C -20°C
RS-varenummer 121-4206
BrandRS PRO
kr 144,54
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
LC LC APC Singlemode Simpleks 9/125µm ≤ 0.4dB 900µm - - Grøn - - -
RS-varenummer 898-7618
BrandRS PRO
kr 56,69
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
FT Toslink - - - - - - - - Sort - - -
RS-varenummer 916-0249
BrandRS PRO
kr 77,06
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
FT Toslink - - Simpleks - - - - - Sort - - -
RS-varenummer 805-1687
BrandRS PRO
kr 21,762
(Leveres i pakke af 5)
Enheder
OTJ-5 Jack - - - - - - - Toslink Sort - +70°C -20°C
RS-varenummer 536-8014
BrandRS PRO
kr 64,16
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- MTRJ - Multimode Dupleks 125µm - - - - Sort - +85°C -40°C
RS-varenummer 121-4211
BrandRS PRO
kr 88,17
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
SC SC PC Multimode Simpleks 50/125µm 0.5dB 3 mm - OM2 Beige - - -
RS-varenummer 907-5640
BrandRS PRO
kr 50,67
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
FT SC - Multimode Simpleks - - - - - Sølv - - -
RS-varenummer 536-8086
BrandRS PRO
kr 18,87
(Leveres Pr. stk.)
Enheder
- FC - Singlemode Simpleks - 0.3dB 2 mm, 3 mm, 900 μm - - Blå - +85°C -40°C