RS PRO Hylde Fiberplade Brun, 4 mm x 300mm x 300 mm
- RS-varenummer:
- 276-1186
- Brand:
- RS PRO
Indhold (1 æske af 5 enheder)*
Kr. 126,76
(ekskl. moms)
Kr. 158,45
(inkl. moms)
GRATIS levering for online ordrer over 600,00 kr.
På lager
- 16 enhed(er) klar til afsendelse fra et alternativt lager
Har du brug for mere? Indtast den mængde, du har brug for, og klik på "Tjek leveringsdatoer"
Æske(r) | Pr æske | Per stk.* |
|---|---|---|
| 1 + | Kr. 126,76 | Kr. 25,352 |
*Vejledende pris
- RS-varenummer:
- 276-1186
- Brand:
- RS PRO
Egenskaber
Tekniske referencer
Lovgivning og oprindelsesland
Generel produktinformation
Find lignende produkter ved at vælge én eller flere attributter.
Vælg alle | Attribut | Værdi |
|---|---|---|
| Brand | RS PRO | |
| Produkttype | Hylde | |
| Bredde | 300mm | |
| Højde | 4mm | |
| Materiale | Fiberplade | |
| Farve | Brun | |
| Dybde | 300mm | |
| Standarder/godkendelser | No | |
| Vælg alle | ||
|---|---|---|
Brand RS PRO | ||
Produkttype Hylde | ||
Bredde 300mm | ||
Højde 4mm | ||
Materiale Fiberplade | ||
Farve Brun | ||
Dybde 300mm | ||
Standarder/godkendelser No | ||
RoHS Status: Undtaget
- COO (Country of Origin):
- CN
RS PRO 5-delt MDF-kortsæt (900 x 300 x 4 mm)
A dense, flat MDF board consisting of fine particles providing good levels of dimensional stability. Free of knots the fibreboard is easy to machine and ideal for use as shelving for racking systems.;Suitable for use for with the RS PRO metal storage rack 276-1185 and other 900 x 300 rack shelving systems.
Egenskaber og fordele
MDF-plade;Let at bearbejde;Frit for knuder;Konstruktion af fine partikler;5 stk. pr. sæt
Hvorfor RS PRO?
RS PRO is the own brand of RS, offering professional quality products and solutions across all industries and technologies. Our product range is rigorously tested, inspected, and audited against demanding international standards to provide you with industrial-grade quality, at the right price. Making RS PRO your smart choice.
Hovedenhed276-1186Shelve 113-4511
Relaterede links
- RS PRO Hylde Fiberplade Brun, 4 mm x 600mm x 600 mm
- RS PRO Hylde Fiberplade Brun, 4 mm x 450mm x 450 mm
- RS PRO Brun Værktøjstavle Polyethylen med stor tæthed
- RS PRO Brun Værktøjstavle Polyethylen med stor tæthed
- RS PRO Brun Værktøjstavle Polyethylen med stor tæthed
- RS PRO Brun Værktøjstavle Polyethylen med stor tæthed
- RS PRO Grå Stål Hyldesystem D: 300 mm, 6 Hylder
- RS PRO Aluminium Spjæld, Brun Parallel 300 mm 300mm
