Amphenol Fiber Optics

Netværksstik og telekommunikationsstik

Kategorier

Netværksstik og telekommunikationsstik
Viser 1 - 9 af 9 produkter
Sammenlign valgte 0/8
Vis som:
Pris
(Viste pris er ekskl. moms)
Beskrivelse
Produktdata
  • kr 363,11(Leveres Pr. stk.)
  • kr 127,33(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics, FC til PC Optisk fiber konnektor, Singlemode, Simpleks, Indskudstab: 0.15dB
  • Stik typeFC til PC
  • Singlemode/MultimodeSinglemode
  • Simpleks/dupleksSimpleks
  • Indskudstab0.15dB
  • HusmaterialeZirconiumdioxid
Se lignende produkter i Lysledere - adaptere
  • kr 79,12(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics, Fiberoptik adapter, Multimode, singlemode, Simpleks, Sort
  • Singlemode/MultimodeMultimode, Singlemode
  • Simpleks/dupleksSimpleks
  • FarveSort
  • HusmaterialePolymer
Se lignende produkter i Lysledere - adaptere
  • kr 154,09(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics Optisk fiber konnektor, FC/PC, Multimode, 128μm, 944
  • Serie944
  • Stik typeFC/PC
  • Singlemode/MultimodeMultimode
  • Fiberstørrelse128µm
  • Driftstemperatur maks.+85°C
Se lignende produkter i Lysledere - stik
  • kr 292,47(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics Optisk fiber konnektor, FC/PC, Singlemode, 126μm, 944
  • Serie944
  • Stik typeFC/PC
  • Singlemode/MultimodeSinglemode
  • Fiberstørrelse126µm
  • Driftstemperatur maks.+85°C
Se lignende produkter i Lysledere - stik
  • kr 61,75(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Optisk fiber konnektor, ST, Simpleks, Multimode, 128μm, Indskudstab: 0.35dB, 953
  • Serie953
  • Stik typeST
  • Singlemode/MultimodeMultimode
  • Simpleks/dupleksSimpleks
  • Fiberstørrelse128µm
Se lignende produkter i Lysledere - stik
  • kr 215,67(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics, FC til ST Bagkappe, Multimode, singlemode
  • Stik typeFC til ST
  • Singlemode/MultimodeMultimode, Singlemode
  • Stik type AFC
  • Stik type BST
Se lignende produkter i Lysledere - adaptere
  • kr 163,06(Leveres Pr. stk.)
  • kr 63,16(Leveres Pr. stk.)
Amphenol Fiber Optics Optisk fiber konnektor, ST, Simpleks, Multimode, Sort, 953
  • Serie953
  • Stik typeST
  • Singlemode/MultimodeMultimode
  • Simpleks/dupleksSimpleks
  • FarveSort
Se lignende produkter i Lysledere - stik
Sidst søgte
Ofte stillede spørgsmål
Har du brug for hjælp?
Kontakt vores kundeservice på:
3816 9900