Varenummer
Elektronikkomponenter, strømforsyning og konnektorer
El, automation og kabler
Mekaniske produkter og værktøj
IT, måle-, test- og sikkerhedsudstyr

Amphenol Fiber Optics Optisk fiber konnektor, FC/PC, Singlemode, 126μm, 944

RS-varenummer:
167-2779
Producentens varenummer:
944 601 5006
Fabrikant:
Amphenol Fiber Optics
Amphenol Fiber Optics

1 enheder til afsendelse inden for 1 arbejdsdag(e) (EU lager)
31 enheder til afsendelse inden for 1 arbejdsdag(e) (UK lager)
Add to Basket
Enheder

Tilføjet

Pris (Leveres Pr. stk.)

kr 282,58

(ekskl. moms)

kr 353,22

(inkl. moms)

EnhederPr stk.
1 - 14kr 282,58
15 - 49kr 273,74
50 +kr 265,87
RS-varenummer:
167-2779
Producentens varenummer:
944 601 5006
Fabrikant:
Amphenol Fiber Optics

RoHS Status: Ikke relevant

Tekniske referencer


Lovgivning og oprindelsesland

RoHS Status: Ikke relevant


Generel produktinformation

FC/PC konnektorer til singlemode fibre




Egenskaber

AttributeValue
Serie944
Stik typeFC/PC
Singlemode/MultimodeSinglemode
Fiberstørrelse126µm
Driftstemperatur maks.+85°C
Driftstemperatur min.-40°C
1 enheder til afsendelse inden for 1 arbejdsdag(e) (EU lager)
31 enheder til afsendelse inden for 1 arbejdsdag(e) (UK lager)
Add to Basket
Enheder

Tilføjet

Pris (Leveres Pr. stk.)

kr 282,58

(ekskl. moms)

kr 353,22

(inkl. moms)

EnhederPr stk.
1 - 14kr 282,58
15 - 49kr 273,74
50 +kr 265,87